Bezpłatne gry sieciowe

Bezpłatne gry sieciowe

Sprawdź, które bezpłatne gry sieciowe są od lat najbardziej popularne i nie schodzą z topu. Zagraj w swoje ulubione tytuły gier całkowicie za darmo!

Darmowe gry online – MOBA

Ogromną, niesłabnącą popularnością od lat cieszą się gry typu MOBA. Które polegają na starciach dwóch kilkuosobowych drużyn, w ramach których każdy z graczy steruje jakąś fantastyczną postacią.

Która z kolei ma swoje unikatowe umiejętności i znakomicie wpływa nie tylko na balans, ale i na niepowtarzalność rozgrywki.

Ponieważ każdy mecz może się potoczyć inaczej, a możliwych kombinacji postaci na polu bitwy są wręcz całe setki.

Gry takie jak League of Legends czy DOTA 2 są przy tym dostępne całkowicie za darmo. Ponieważ opierają swój rozwój na oferowaniu graczom możliwości zakupu dodatkowych, unikatowych opcji zmodyfikowania wyglądu postaci.

Mają one również bardzo rozległy segment e-sportowy, co sprzyja wykształceniu się wokół nich bardzo lojalnych i oddanych społeczności.

Bardzo często bywa tak, że osoby, które spróbują jakiejś gry MOBA, ostatecznie nie mogą się oderwać od kolejnych rozgrywek i spędzają na wirtualnych polach bitwy całe tysiące godzin.

Starając się przy tym uzyskać jak najwyższy stopień zaawansowania. Takimi grami warto się zainteresować, jeśli mamy ochotę na prawdziwą, wciągającą przygodę i bardzo cenimy sobie możliwość grania z prawdziwymi ludźmi.

Jeśli mielibyśmy pomyśleć o pierwszej grze, która uzyskała absurdalną i przy tym całkowicie uzasadnioną popularność na całym świecie, możemy pomyśleć o różnych tytułach.

Niektórym na myśl przyjdą zapewne gry proste i przystępne, takie jak Pac-Man czy Tetris.

Niektórzy napomkną coś o Mario, ale prawda jest taka, że pierwszym prawdziwym hitem, który wdarł się do ogólnoświatowej kultury popularnej, był Doom.

Gry, których podstawową mechaniką jest strzelanie, od samego zarania historii komputerowej rozrywki, cieszyły się szalenie wielką popularnością i jest tak po dziś dzień.

Bezpłatne gry sieciowe – coś dla fanów piłki nożnej

Bardzo dużą popularnością cieszą się również różnego rodzaju gry sportowe, a prym wiedzie tu oczywiście piłka nożna.

Od lat do czołówki w tym segmencie zalicza się przede wszystkim piłkarski menadżer FootballTeam. Społeczność ma aktualnie kilkaset tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Kompletny poradnik o tej grze można znaleźć na stronie: https://finansepersonalne.pl/manager-pilkarski-online/

Gracz wciela się tutaj w rolę zawodnika i pracuje nad rozwojem swoich umiejętności. Bierze udział w meczach i treningach.

Bardziej ambitni mogą natomiast spróbować zarządzać całym klubem, kontraktować nowych zawodników oraz dbać o rozwój klubu i stadionu.

Gra jest bardzo rozbudowana i z pewnością pozwoli bardzo miło spędzić czas niejednemu fanowi futbolu oraz gier komputerowych.

Klasyk gier online – CS: GO

Najpopularniejszą strzelaniną, która jest dostępna za darmo i oferuje rozgrywki sieciowe, jest przede wszystkim Counter-Strike: Global Offensive.

Który od wszelakiej konkurencji różni się tym, że od lat niepodzielnie panuje na rynku sieciowych shooterów.

Podczas gdy konkurencyjne studia potrafią stworzyć jedynie takie gry, które są na dobrą sprawę sezonowymi ciekawostkami.

CS:GO oferuje prosty, ale bardzo satysfakcjonujący schemat rozgrywki. Który opiera się zazwyczaj na tytułowym kontruderzeniu antyterrorystów na terrorystów, którzy podłożyli bombę w newralgicznym miejscu na mapie.

Gra potrafi być przy tym zróżnicowana, a w zależności od stopnia zaawansowania, rozgrywki wyglądają całkowicie inaczej. Im niższe rangi, tym więcej nieskrępowanego strzelania.

Im wyższe, tym bardziej gracze skupiają się przede wszystkim na podejściu taktycznym i graniu jak prawdziwa drużyna.

Co naprawdę potrafi mieć swój urok i z całą pewnością w ogromnym stopniu decyduje o tym, że gracze, którzy połkną bakcyla, zostają z tą grą na tysiące godzin.

Ciekawą konkurencją dla CS:GO wydaje się być obecnie Valorant, który oferuje bliźniaczo podobny model rozgrywki.

Promując przy tym swoją grę przede wszystkim tym, że jest ona dostępna za darmo. I na tyle niewymagająca sprzętowo, że będzie przyzwoicie działać na każdej maszynie.

Zdecydowanie będą to więc ciekawe czasy dla fanów sieciowych shooterów. Ponieważ CS:GO z pewnością tanio skóry nie sprzeda i będzie starało się utrzymać przy sobie graczy nową zawartością.